به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : یکشنبه ، 28 مهر 1398

نام سایت شما

همایش آموزشی رایگان با موضوع سرمایه گذاری و تحلیل بازار و بررسی اصول اخلاقی در اقتصاد

توسط : pda
تاریخ : 10-07-1395, 21:59
بازدیدها : 1041
هوالحق

با سلام و احترام
به اطلاع می رساند، سازمان مردم نهاد " کنشگران توسعه ی پارس" با همکاری "اداره ی کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران" و
مشارکت شرکت "راهبر سرمایه ی آسیا(رسا)" اقدام به برگزاری همایش آموزشی رایگان با موضوع سرمایه گذاری و تحلیل بازار و بررسی اصول اخلاقی در اقتصاد نموده است.
بخش اصلی رویکرد این همایش پرداخت به حوزه ی حمایت از کودک کار و مسائل اقتصادی-معیشتی آن ها و هم چنین برگزاری بازارچه ی خیریه می باشد.
"کنشگران توسعه ی پارس" مفتخر است در این همایش از حضور و سخنرانی جناب آقای دکتر شهریور مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران
و جناب آقای "مهندس مسعود جعفري (مدیریت شرکت راهبر سرمایه آسیا)" ارائه دهنده ی اولين نرم افزار تحلیلی و آنلاین بورس تحت عنوان پایلوت رسا
و ابداع كننده ی روش هاي درجه بندي دقيق ابزارهاي پيشرفته تحليلي، که جزء اساتید گرانمایه دانشگاه و از مدیران با تجربه کشور هستند، بهره مند گردد.
امید داریم با استفاده از اطلاعات نوین این همایش و تدارک بازارچه ی خیریه بتوانیم نبض جامعه مان را به  دست بگیریم تا فرصتی را به نفع کودکان بازمانده از تحصیل فراهم آوریم.
زمان برگزاری: چهارشنبه 14 مهرماه 1395 -  ساعت 17:00 الي 20
مکان برگزاری: سالن آمفی تئاتر فرهنگ سرای ابن سینا (به نشانی: تهران شهرک قدس (غرب) - خیابان ایران زمین شمالی - رو به روی بیمارستان بهمن)
ثبت نام: با توجه به ظرفیت محدود هماهنگی ثبت نام از طریق شماره تماس 02122877470 و ارسال فاکس انجام میپذیرد.

 آدرس ایمیل : hosseinkarimi@pda.org.ir

آدرس سایت موسسه : www.pda.org.ir

تلگرام موسسه:  telegram.me/pars_development_activists

اینستاگرام:    instagram.com/pars_development_activists

موضوع : اطلاعیه ها

نظرات کاربران
user avatar
  • نویسنده : johanseena | تاریخ : 27 فروردین 1397 13:02
I was very happy to find this site. I would like to thank you for this special reading. Thank you very much
coursework writing service
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.