به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 16 آذر 1400

نام سایت شما

همایش آموزشی رایگان با موضوع سرمایه گذاری و تحلیل بازار و بررسی اصول اخلاقی در اقتصاد

توسط : pda
تاریخ : 10-07-1395, 21:59
بازدیدها : 1424
هوالحق

با سلام و احترام
به اطلاع می رساند، سازمان مردم نهاد " کنشگران توسعه ی پارس" با همکاری "اداره ی کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران" و
مشارکت شرکت "راهبر سرمایه ی آسیا(رسا)" اقدام به برگزاری همایش آموزشی رایگان با موضوع سرمایه گذاری و تحلیل بازار و بررسی اصول اخلاقی در اقتصاد نموده است.
بخش اصلی رویکرد این همایش پرداخت به حوزه ی حمایت از کودک کار و مسائل اقتصادی-معیشتی آن ها و هم چنین برگزاری بازارچه ی خیریه می باشد.
"کنشگران توسعه ی پارس" مفتخر است در این همایش از حضور و سخنرانی جناب آقای دکتر شهریور مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران
و جناب آقای "مهندس مسعود جعفري (مدیریت شرکت راهبر سرمایه آسیا)" ارائه دهنده ی اولين نرم افزار تحلیلی و آنلاین بورس تحت عنوان پایلوت رسا
و ابداع كننده ی روش هاي درجه بندي دقيق ابزارهاي پيشرفته تحليلي، که جزء اساتید گرانمایه دانشگاه و از مدیران با تجربه کشور هستند، بهره مند گردد.
امید داریم با استفاده از اطلاعات نوین این همایش و تدارک بازارچه ی خیریه بتوانیم نبض جامعه مان را به  دست بگیریم تا فرصتی را به نفع کودکان بازمانده از تحصیل فراهم آوریم.
زمان برگزاری: چهارشنبه 14 مهرماه 1395 -  ساعت 17:00 الي 20
مکان برگزاری: سالن آمفی تئاتر فرهنگ سرای ابن سینا (به نشانی: تهران شهرک قدس (غرب) - خیابان ایران زمین شمالی - رو به روی بیمارستان بهمن)
ثبت نام: با توجه به ظرفیت محدود هماهنگی ثبت نام از طریق شماره تماس 02122877470 و ارسال فاکس انجام میپذیرد.

 آدرس ایمیل : hosseinkarimi@pda.org.ir

آدرس سایت موسسه : www.pda.org.ir

تلگرام موسسه:  telegram.me/pars_development_activists

اینستاگرام:    instagram.com/pars_development_activists

موضوع : اطلاعیه ها

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.