به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 16 آذر 1400

نام سایت شما

آگهی مناقصه عمومی

توسط : pda
تاریخ : 8-08-1395, 17:36
بازدیدها : 1712
بدین وسیله سازمان مردم نهاد کنشگران توسعه ی پارس در تهران جهت خرید اقلام زیر از شرکت های واجد شرایط جهت حضور در مناقصه با موضوع خریداری لوازم جهت تجهیز کارگاه خیاطی به شرح ذیل دعوت به عمل می آورد.
چرخ راسته دوز صنعتی 20 عدد- دستگاه مادگی 2 عدد- چرخ زیگزال 5 نخ و 3 نخ 6 عدد- دستگاه دکمه دوز صنعتی 2 عدد- دستگاه بخار و سیستم اطو (3 نفره) 2 عدد- وکیوم و ابزار بسته بندی (1 پکیج کامل 5 نفر) 2 عدد- میز برش (3 نفره) 3 عدد
لذا از اشخاص حقوقی دعوت می شود فرم شرکت در مناقصه از طریق این سایت دریافت و از تاریخ 16/08/95 الی 18/08/95 مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است ابتدا پاکت ها به لحاظ فنی و سوابق مورد رسیدگی قرار می گیرد و در صورت تایید برای جلسه مناقصه مالی بازگشایی می گردد. ضمنا بنیاد و شرکای اجرایی در رد یا پذیرش هر یک از پیشنهادات مطابق با توافق سه جانبه مختار می باشند.
به پیشنهادات فاقد امضا، مبهم، مخدوش، با مدارک ناقص مطلقا ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
آگهی مناقصه عمومی
آگهی مناقصه عمومی
آگهی مناقصه عمومی

موضوع : اطلاعیه ها

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.