به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 16 آذر 1400

نام سایت شما

شرکت در جلسات و نشست های بین المللی شبکه ی کاهش تقاضای مواد آسیا (ADNA)

توسط : pda
تاریخ : 17-05-1394, 13:50
بازدیدها : 1336
 شرکت در جلسات و نشست های بین المللی شبکه ی کاهش تقاضای مواد آسیا (ADNA)
شرکت در جلسات و نشست های بین المللی شبکه ی کاهش تقاضای مواد آسیا (ADNA)
نشست مشورتی و آموزشی منطقه ای مدیریت مصرف مواد شبه آمفتامینی 19 تا 21 بهمن ماه  در سالن سازمان ایرانی مجامع بین المللی (ICIC) برگزار گردید.
هدف از برگزاری این کارگاه ، آموزش کارشناسان دولتی و سازمان مردم نهاد کشورهای عضو شبکه ADNA  است، به شرکت کنندگان در این کارگاه ، آموزش هایی در زمینه درمان و بازتوانی مصرف کنندگان محرک های شبه آمفتامینی ارایه شد .
همچنین بررسی اجمالی محرک ها شبه آمفتامینی ، تاریخچه اثرات ، مشکلات و آسیب ها ، ملاحظات کلی در مورد بیماران محرک های شبه آمفتامین ،برنامه های توزیع سوزن و سرنگ در کاهش آسیب محرک های شبه آمفتامین ارائه گردید. ارتقا برنامه های توزیع کاندوم از جمله موضوعاتی هستند که در این کارگاه به آن پرداخته میشود. نماینده ی موسسه ی کنشگران با حضور خود در این نشست سه روزه به طرح مشکلات و بررسی مسایل روز اعتیاد زنان و کودکان پرداخت.

موضوع : اخبار

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.