به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : دوشنبه ، 27 آبان 1398

نام سایت شما

توزیع بسته های بهداشتی بین زنان پناهنده

توسط : pda
تاریخ : 17-05-1394, 13:56
بازدیدها : 861
 توزیع بسته های بهداشتی بین زنان پناهنده
 
از آنجایی که مقوله ی بهداشت از اهمیت بالایی برخوردار است و به دلیل دسترسی اندک پناهندگان به خدمات بهداشتی ، موسسه ی کنشگران توسعه پارس در صدد برآمد تا بسته های بهداشتی ویژه ی بانوان که شامل مراقبت های دوران قاعدگی، بهداشت باروری و ... میباشد را در اختیار زنان پناهنده قرار دهد .این توزیع اقلام بهداشتی  همراه با آموزش های لازم در مورد نحوه ی استفاده ی آنها در محل مدرسه ی کودکان کار واقع در منطقه 17 به مادران آنها عرضه گردید.

موضوع : اخبار

نظرات کاربران
user avatar
  • نویسنده : فاطمه | تاریخ : 12 شهریور 1394 16:25
ببخشید دادن یک نوار بهداشتی ارزش این را دارد که عکس این بندگان خدا را روی سایت بگذارید ؟ به این نمی گن خدمت رسانی میگن ظاهر نمایی . و کاملا مشخص است شما اصول اولیه کار که همان رعایت کرامت انسانی است را بلد نیستید.
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.