به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 16 آذر 1400

نام سایت شما

جشن یلدا مدرسه مهربانی تهران

توسط : pda
تاریخ : 28-09-1397, 14:47
بازدیدها : 628
هم زمان با واپسین روزهای پاییزی و نزدیک شدن به شب یلدا،مسولان مدرسه مهربانی تهران نیز به پاسداشت  حفظ سنتها و ارزشهای اصیل ایرانی و به منظور فراهم کردن اوقاتی شاد برای کودکان کار این مدرسه،اقدام به پرپایی جشن یلدا در فرهنگسرای زهتابی منطقه ۱۷ تهران کردند.
در این مراسم که گروه خیریه کانونهای هنرهای تجسمی و صنایع دستی،کانون گویندگی و اجرای دانشگاه علامه طباطبایی نیز حضور داشتند،برنامه های شادی مانند دوبله هم زمان،موسیقی و مسابقه اجرا شد.همچنین کودکان کار مدرسه مهربانی به اجرای سرود و نمایش پرداختند.
در این مراسم جناب آقای مهربان مدیریت محترم سازمان خدمات اجتماعی منطقه ۱۷ تهران،جناب آقای بنی آدم ریاست محترم‌مجمع خیرین مدرسه ساز و جناب آقای پروانه پور از اعضای این‌مجمع و همراهان حضور داشتند.در پایان این مراسم همچنین با اهدای تقدیرنامه هایی از کارکنان این مدرسه قدردانی به عمل آمد.
 
جشن یلدا مدرسه مهربانی تهران

جشن یلدا مدرسه مهربانی تهران
جشن یلدا مدرسه مهربانی تهران

موضوع : اخبار

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.