به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : چهارشنبه ، 23 آبان 1397

نام سایت شما

بازدید سازمان یونیسف و وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران

توسط : pda
تاریخ : 6-11-1394, 11:31
بازدیدها : 1272
بازدید سازمان یونیسف و وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران
بازدید سازمان یونیسف و وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران
 
 
سه شنبه،ششم بهمن ماه 94
بازدید مدیر محترم آموزش سازمان یونیسف، سرکار خانم سارا یاسان به همراه سرکار خانم محمودی ،نماینده ی محترم اداره ی کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران،صورت گرفت.
در این بازید، ضمن آشنایی با برنامه های اجرایی موسسه ی کنشگران توسعه ی پارس و اهداف این موسسه، به صحبت درباره ی نیازمندی ها و پتاسیل های مدرسه مهربانی پارس تهران پرداخته شد. پس از گفتگو با مدیرعامل موسسه ی کنشگران توسعه ی پارس، جناب آقای کریمی و مدیر مدرسه ی مهربانی پارس در تهران، خانم قهرمانی و دیگر اعضای مدرسه از کلاس ها و محیط مدرسه بازدید به عمل آمد.
هنگام بازید و ملاحظه ی کلاس های درس، صحبت هایی با دانش آموزان از قبیل معرفی سازمان یونیسف، توضیح راجع به حق و حقوق کودکان و ... صورت گرفت. سپس به گفت و گوی دوستانه با دانش آموزان حول مسائل آن ها، وضعیت درسی، نیازمندی های تحصیلی آن ها و... پرداخته شد.

موضوع : اخبار

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
به نظر شما كدام يك از موارد نياز به حمايت بيشتري دارد ؟
آموزش كودكان كار
حمايت از زنان سرپرست خانوار
طرح هاي بهداشتي براي خانواده ها
حمايت از حوزه آموزش در مناطق دور افتاده
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.