به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 16 آذر 1400

نام سایت شما

بازدید سازمان یونیسف و وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران

توسط : pda
تاریخ : 6-11-1394, 11:31
بازدیدها : 1952
بازدید سازمان یونیسف و وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران
بازدید سازمان یونیسف و وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران
 
 
سه شنبه،ششم بهمن ماه 94
بازدید مدیر محترم آموزش سازمان یونیسف، سرکار خانم سارا یاسان به همراه سرکار خانم محمودی ،نماینده ی محترم اداره ی کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از مدرسه ی پارس تهران،صورت گرفت.
در این بازید، ضمن آشنایی با برنامه های اجرایی موسسه ی کنشگران توسعه ی پارس و اهداف این موسسه، به صحبت درباره ی نیازمندی ها و پتاسیل های مدرسه مهربانی پارس تهران پرداخته شد. پس از گفتگو با مدیرعامل موسسه ی کنشگران توسعه ی پارس، جناب آقای کریمی و مدیر مدرسه ی مهربانی پارس در تهران، خانم قهرمانی و دیگر اعضای مدرسه از کلاس ها و محیط مدرسه بازدید به عمل آمد.
هنگام بازید و ملاحظه ی کلاس های درس، صحبت هایی با دانش آموزان از قبیل معرفی سازمان یونیسف، توضیح راجع به حق و حقوق کودکان و ... صورت گرفت. سپس به گفت و گوی دوستانه با دانش آموزان حول مسائل آن ها، وضعیت درسی، نیازمندی های تحصیلی آن ها و... پرداخته شد.

موضوع : اخبار

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.