به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 16 آذر 1400

نام سایت شما

18 اسفند 1394، جشنی به مناسبت روز درختکاری

توسط : pda
تاریخ : 18-12-1394, 10:14
بازدیدها : 1808
18 اسفند 1394، جشنی به مناسبت روز درختکاری
روزهایی که نفس های زمین به شماره افتاده است، تنها درختان هستند که ریه های شهر را ترمیم می بخشند وهوا را قابل نفس کشیدن می کنند.
سه شنبه، 18 اسفند، برنامه ای در پارک سرخه حصار، با شرکت سمن های دیگر به مناسبت روز درختکاری برگزار شد.
 دانش آموزان مدرسه ی مهربانی پارس تهران به همراه مربیان خود در این برنامه شرکت کردند و پس از آگاهی لازم از چگونگی کاشتن نهال، درختچه های کوچک کاج را در فضای پارک سرخه حصار کاشتند.
حضور "عموهای فیتیله ای" در این جشن بچه ها را ذوق زده و غافل گیر کرد.
فعالیت هایی که در این برنامه صورت گرفت شامل: برگزاری مسابقه با عموهای فیتیله ای و اهدای جایزه، اجرای موسیقی و مسابقه ی آواز، توزیع بسته های تغذیه، اهدای پرچم ایران، درست کردن کاردستی و...  بود.
هم چنین نمایندگان شرکت میهن و سن ایچ در این برنامه حضور پیدا کردند و با بستنی های متنوع و آب میوه از بچه ها به صورت رایگان پذیرایی کردند..
اهمیت به وجود درخت و فرهنگ درختکاری باید در تمامی نسل ها نهادینه شود.  از همین کودکی فرزندانمان را آگاه سازیم و به آن ها یاد بدهیم که محیط زندگی ما، محیط زندگی آیندگانمان را می سازد، پس امانت دار خوبی باشیم.18 اسفند 1394، جشنی به مناسبت روز درختکاری
18 اسفند 1394، جشنی به مناسبت روز درختکاری
18 اسفند 1394، جشنی به مناسبت روز درختکاری
18 اسفند 1394، جشنی به مناسبت روز درختکاری

موضوع : اخبار

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.