به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : چهارشنبه ، 23 آبان 1397

نام سایت شما

منشور اخلاقي كنشگران توسعه پارس
 
موسسه ی کنشگران توسعه پارس این افتخار را دارد که با یاری خداوند در زمینه ی خدمت رسانی به زنان و کودکان آسیب دیده یا در معرض آسیب در زمینه های پیشگیری، آموزش ، توانمند سازی و... با رعایت اصول و موازین اخلاقی زیر  فعالیت نماید:

خدامحوری :
 
با ایمان به ارادۀ راستین حق تعالی و درجهت کسب رضایت ایزدمنّان گام برمی داریم و همیشه خدا را حاضر و ناظر بر اعمال خود می‌ دانیم.

خدمت به همنوع:

از اينكه خداوند اين نعمت بزرگ يعني سعادت خدمتگزاري به هموطنان و همنوعان عزيزمان را به ما عطا فرموده او را شاكر و سپاسگزاريم.

کمک به محرومین و افراد آسیب دیده:

هدف غائی از تشکیل موسسه کنشگران توسعه پارس ارائه خدمات بهتر به محرومین و قشر آسیب پذیر جامعه است،پس باید در گفتار و کردار خود برای این قشر حرمت قائل شویم و اعتماد را سرلوحه وظایف خود قرار داده و از برخورد تند و ناهنجار با مراجعین جداً پرهیز نمایم.

احترام و فروتنی :

احترام و تکریم به حاجت‌ مندان و حفظ کرامت انسانی آنها را وظیفه خود دانسته و از خدمت‌ رسانی به این اقشار عزیز و گرامی دریغ نمی‌نمائیم.

رعایت عدالت و انصاف:

رعايت عدالت و انصاف، انجام دقيق، سريع و صحيح كارها جهت جلوگيري از تضييع وقت و حقوق مراجعين و مددجويان عزيز را از اصول مسلم كار خود مي دانيم.

امانت داری :

اعتقاد داریم که رازداری و حفظ اسرار مؤسّسه از وظایف خطیر ماست. لذا در حفظ و صیانت این امر مهم تمامی مساعی خود را بکار می‌ بندیم و حفظ امانتداری و آبروداری و شئونات نیازمندان و حفظ درخواستهای آنان از موضوعاتی میبباشد که همگی موظف به رعایت آن می باشیم.

اصل قانونمداري ، انضباط:

قانونمداری و انضباط مالي و شفافيت در انجام امور ،نظم بخشي به برنامه ها و رفتار مسیولانه و منضبطانه در قبال مراجعین، مدد جویان و کلیه سازمان های همکار از جمله مهمترین اهداف موسسه ی کنشگران توسعه ی پارس می باشد .

دانش محوری:
ما معتقدیم که هر روز باید تلاش کنیم تا دانش ، مهارت های تخصصی خود و موسسه را ارتقا دهیم که بدینوسیله هم کوششی برای خدمت گزاری حرفه ای و مسیولانه باشد و هم کوششی در جهت تربیت نیروی متخصص.

تعهد کاری :
با استقبال از نظرات و پیشنهادهای سازنده و با بسط فرهنگ انتقادپذیری، با اطّلاع رسانی مناسب موجب افزایش اعتماد و نهادینه کردن رسالت و فلسفۀ امر خیر و نیکوکاری خواهیم شد.

جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
به نظر شما كدام يك از موارد نياز به حمايت بيشتري دارد ؟
آموزش كودكان كار
حمايت از زنان سرپرست خانوار
طرح هاي بهداشتي براي خانواده ها
حمايت از حوزه آموزش در مناطق دور افتاده
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.