به پرتال کنشگران توسعه پارس خوش آمديد امروز : سه شنبه ، 27 مهر 1400

نام سایت شما

منشور اخلاقي كنشگران توسعه پارس
 
موسسه ی کنشگران توسعه پارس این افتخار را دارد که با یاری خداوند در زمینه ی خدمت رسانی به زنان و کودکان آسیب دیده یا در معرض آسیب در زمینه های پیشگیری، آموزش ، توانمند سازی و... با رعایت اصول و موازین اخلاقی زیر  فعالیت نماید:

خدامحوری :
 
با ایمان به ارادۀ راستین حق تعالی و درجهت کسب رضایت ایزدمنّان گام برمی داریم و همیشه خدا را حاضر و ناظر بر اعمال خود می‌ دانیم.

خدمت به همنوع:

از اينكه خداوند اين نعمت بزرگ يعني سعادت خدمتگزاري به هموطنان و همنوعان عزيزمان را به ما عطا فرموده او را شاكر و سپاسگزاريم.

کمک به محرومین و افراد آسیب دیده:

هدف غائی از تشکیل موسسه کنشگران توسعه پارس ارائه خدمات بهتر به محرومین و قشر آسیب پذیر جامعه است،پس باید در گفتار و کردار خود برای این قشر حرمت قائل شویم و اعتماد را سرلوحه وظایف خود قرار داده و از برخورد تند و ناهنجار با مراجعین جداً پرهیز نمایم.

احترام و فروتنی :

احترام و تکریم به حاجت‌ مندان و حفظ کرامت انسانی آنها را وظیفه خود دانسته و از خدمت‌ رسانی به این اقشار عزیز و گرامی دریغ نمی‌نمائیم.

رعایت عدالت و انصاف:

رعايت عدالت و انصاف، انجام دقيق، سريع و صحيح كارها جهت جلوگيري از تضييع وقت و حقوق مراجعين و مددجويان عزيز را از اصول مسلم كار خود مي دانيم.

امانت داری :

اعتقاد داریم که رازداری و حفظ اسرار مؤسّسه از وظایف خطیر ماست. لذا در حفظ و صیانت این امر مهم تمامی مساعی خود را بکار می‌ بندیم و حفظ امانتداری و آبروداری و شئونات نیازمندان و حفظ درخواستهای آنان از موضوعاتی میبباشد که همگی موظف به رعایت آن می باشیم.

اصل قانونمداري ، انضباط:

قانونمداری و انضباط مالي و شفافيت در انجام امور ،نظم بخشي به برنامه ها و رفتار مسیولانه و منضبطانه در قبال مراجعین، مدد جویان و کلیه سازمان های همکار از جمله مهمترین اهداف موسسه ی کنشگران توسعه ی پارس می باشد .

دانش محوری:
ما معتقدیم که هر روز باید تلاش کنیم تا دانش ، مهارت های تخصصی خود و موسسه را ارتقا دهیم که بدینوسیله هم کوششی برای خدمت گزاری حرفه ای و مسیولانه باشد و هم کوششی در جهت تربیت نیروی متخصص.

تعهد کاری :
با استقبال از نظرات و پیشنهادهای سازنده و با بسط فرهنگ انتقادپذیری، با اطّلاع رسانی مناسب موجب افزایش اعتماد و نهادینه کردن رسالت و فلسفۀ امر خیر و نیکوکاری خواهیم شد.

جستجو در سایت
payam93 leader president
نظرسنجی
چشم انداز موسسه

تبدیل شدن به یک سازمان نمونه در زمینه ی پیشگیری ، آموزش ، آگاه سازی ،توانمند سازی زنان و کودکان آسیب دیده ، ارتقا کیفیت زندگی ، بهداشت جسمانی و روانی و سودآموزی کودکان کار و خیابان میباشد ، همچنین این موسسه در نظر دارد در سال های آتی به یکی از ده موسسه ی برتر خیریه در سطح ملی و بین المللی تبدیل گردد تا بتواند به شکل گیری سازمان های مشابه در زمینه ی زنان و کودکان کمک کند.